iransanat
14 آذر 1401 - 18:43

حال و هوای بازار خرم‌آباد در یک روز پاییزی/ بی‌اعتنایی کسبه به اعتصاب + فیلم

با وجود اینکه رسانه‌های ضدانقلاب و معاند طی روزهای گذشته با اعلام فراخوان اعتصاب سراسری ‌در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ آذر تلاش داشتند بازاریان، ‌ ‌دست به اعتصاب‌های گسترده بزنند اما در استان لرستان کسبه به این فراخوان‌ها توجهی نکردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، با وجود اینکه  رسانه‌های ضدانقلاب و معاند طی روزهای گذشته با اعلام فراخوان اعتصاب سراسری ‌در روزهای 14، 15 و 16 آذر تلاش داشتند با تهدید کسبه و بازاریان، آنها را مجبور کنند در شهرهای مختلف ‌دست به اعتصاب‌های گسترده بزنند و مغازه‌های خود را تعطیل کنند، اما در استان لرستان اکثریت ‌کسبه بدون توجه به این فراخوان ها با باز کردن مغازه ها و حضور در محیط کسب و کار خود عملا به این فراخوان ها بی توجه بودند. 

گزارش های دریافتی خبرنگاران تسنیم از شهرهای مختلف استان حکایت از حاکم بودن فضای آرامش بر بازار اکثر شهرها دارد و خبری از تعطیلی مغازه ها و اصناف مختلف و اعتصاب در این شهرها نیست. 

مردم استان لرستان از ابتدای اغتشاشات تاکنون در عدم همراهی با آشوبگران وحدت و همدلی خوبی را به نمایش گذاشته اند و در کلیه فراخوان های ضدانقلاب ها و معاندین هیچ همراهی و تعاملی از خود نشان نداده اند. 

اکثر کسبه لرستان در این روزهای انتهای پاییز در محیط کسب و کار خود بی توجه به فراخوان های اعتصاب همچون روزهای گذشته مشغول خدمت به هموطنان خود هستند و بازارهای شهرهای مختلف استان روزهای پاییزی آرامی را سپری می کنند. 

در کلیپ زیر گوشه ای از فعالیت های بازاریان خرم آباد را مشاهده می کنید.

انتهای پیام/641/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 898653